Máme takmer 100 percent spokojných klientov

f

Dodnes som sa v mojich blogoch a príspevkoch v médiách zásadne vyhýbal samochvále. Som totiž presvedčený, že vzdelaný klient si sám dokáže správne vybrať partnera pre realitnú transakciu. Kým konkurencia ohuruje svojimi vyhláseniami o najväčšom počte maklérov, pobočiek alebo najväčšom počte obchodov, moje príspevky skôr radia, vysvetľujú a usmerňujú.

Dnes však po prvý krát urobím výnimku, pretože si myslím, že nepôjde o bezúčelnú samochválu ale o fakt pre klienta naozaj dôležitý. RIEŠIME BÝVANIE sa môže pochváliť s takmer sto percentnou spokojnosťou klientov.
 

Každý z našich klientov, či už predávajúcich alebo kupujúcich, pre ktorých sme v minulom roku pracovali, dostal po uskutočnení obchodu od nás dotazník spokojnosti. Jeho cieľom bolo zistiť jeho spokojnosť s prácou konkrétneho makléra a našej kancelárie. Dovoľte mi, aby som sa touto cestou podelil o výsledky ich vyhodnotení.

Až 96 percenta našich klientov

by „ochotne odporučilo makléra, ktorý pre nich pracoval ďalej“.

„Spokojnosť na sto percent“

nám vyjadrilo až 84 percent našich klientov a ďalších 8 percent bolo spokojných na „90 percent“. A to hovoríme o klientoch na strane predaja, práve tak ako aj na strane kúpy (48 % odpovedí boli predávajúci a 48 % kupujúci).

Štyri najviac oceňované parametre

našej práce boli: „profesionalita“– 83 percent opýtaných, „ľudský prístup“ – 75 percent z nich, „spoľahlivosť“ – 71 percent a „znalosť procesu“– 63 percent.

My v RIEŠIME BÝVANIE sme presvedčení, že naša práca je o ľuďoch, ich potrebách, želaniach a snoch. Uvedomujeme si, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti, patrí medzi najvýznamnejšie životné udalosti a investície, ktorá sa môže často spájať s pocitmi neistoty a obáv, a preto je každá naša sprostredkovateľská zmluva záväzkom pomôcť našim klientom preplávať búrlivými vodami realitného trhu bezpečne, spoľahlivo a s dobrým pocitom.

Aj preto objemy obchodov, počty maklérov alebo pobočiek nie sú našou misiou. Sú ňou spokojní klienti, ktorí nás bez váhania odporučia svojim priateľom, rodine a známym. A aby to nebola samochvála, presvedčte sa sami na vyše stovke zverejnených referencií našich klientov na našej internetovej stránke.