96% klientov by nás odporučilo svojim známym

RIEŠIME BÝVANIE sa môže pochváliť s takmer sto percentnou spokojnosťou klientov.

Každý z našich klientov, či už predávajúcich alebo kupujúcich, pre ktorých sme v minulom roku pracovali, dostal po uskutočnení obchodu od nás dotazník spokojnosti. Jeho cieľom bolo zistiť jeho spokojnosť s prácou konkrétneho makléra a našej kancelárie. Dovoľte nám, aby sme sa touto cestou podelili o výsledky ich vyhodnotení.

Až 96 percenta našich klientov

by „ochotne odporučilo makléra, ktorý pre nich pracoval ďalej“.

„Spokojnosť na sto percent“

nám vyjadrilo až 84 percent našich klientov a ďalších 8 percent bolo spokojných na „90 percent“. A to hovoríme o klientoch na strane predaja, práve tak ako aj na strane kúpy (48 % odpovedí boli predávajúci a 48 % kupujúci).

Štyri najviac oceňované parametre

našej práce boli: „profesionalita“– 83 percent opýtaných, „ľudský prístup“ – 75 percent z nich, „spoľahlivosť“ – 71 percent a „znalosť procesu“– 63 percent.

My v RIEŠIME BÝVANIE sme presvedčení, že naša práca je o ľuďoch, ich potrebách, želaniach a snoch. Uvedomujeme si, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti, patrí medzi najvýznamnejšie životné udalosti a investície, ktoré sa môžu často spájať s pocitmi neistoty a obáv, a preto je každá naša sprostredkovateľká zmluva záväzkom pomôcť našim klientom preplávať búrlivými vodami realitného trhu bezpečne, spoľahlivo a s dobrým pocitom.
Aj preto nie objemy obchodov, počty maklérov alebo pobočiek sú našou misiou. Sú ňou spokojní klienti, ktorí nás bez váhania odporučia svojim priateľom, rodine a známym. A aby to nebola samochvála, presvedčte sa sami na vyše stovke zverejnených referencií našich klientov na našej internetovej stránke.

Uvedené údaje sa zakladajú na prieskume spokojnosti klientov za rok 2015.

Ing. Martin Čapo
riaditeľ kancelárie